شمول دگرباشان جنسی در مسابقات ملی فوتبال آمریکا

به اشتراک بگذار:

یک ستاره NFL مسابقات Super Bowl را همجنسگراپذیر میکند. Esera Tuaolo اولین مهمانی شمول برای پر کردن شکاف بین NFL و جامعه دگرباشان جنسی را برگزار میکند. Tuaolo در سال 2002 به طور عمومی آشکارسازی کرد و زندگی خود را برای همجنسگراپذیری و شمول در NFL وقف کرده است.

او میگوید: “من در NLF بازی کردم. من بر آنچه که بر من رفته واقفم و آنچه بر برادران دگرباشی که در گنجه هستند میرود را میفهمم. هنگامی که شما برای شمول مهمانی برگزار میکنید، فرصت گفتمان در مورد آنرا فراهم میکنید. ”

مهمانی Tuaolo در روز چهارشنبه قبل از بازی برگزار شد و شامل اعضای NFL کشاورز، مهمانان با استعداد موسیقی و حراجی برای به مزایده گذاشتن بلیط  مسابقه بود. تمام درآمد حاصل از این مهمانی صرف مبارزه با قلدری و بی خانمانی جوانان دگرباش در مینیاپولیس شده و در اختیار سازمان های عام المنفعه قرار خواهد گرفت. Tuaolo همچنین عضو هیئت مدیره بنیاد ورزشکاران رنگین کمانی است و وقت خود را صرف سخنرانی در کالج ها و شرکت ها در مورد همجنس گراستیزی میکند.

 

 

منبع:
ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]

از فعالیت های ما حمایت کنید:

ازفعالیت های ما حمایت کنید!
🔥25

درباره نویسنده مطلب

امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

Technologist & Human Rights Activist تکنولوژیست و فعال حقوق بشر