در آغوش کشیدن پدرانه در جشن غرور

به اشتراک بگذار:

عکس های پدری از کانز سیتی ایالت پنسیلوانیا، که در رژه غرور پیتسبورگ بیش از هفتصد نقر را پدرانه در آغوش کشید، جنجالی شد. او ایده این کار را از سارا کانینگهام، مدیراجرایی FreeMomHugs.org -، مادر مسیحی فرزندی همجنسگرا،که به عنوان مادر در مراسم عروسی زوج های همجنسگرایی که خانواده آنها حاضر به شرکت در مراسم عروسی آنها نبودند، حاضر میشد، برداشته است. او با خرید تی شرت با نوشته “در آغوش گرفتن مجانی پدرانه”، به رژه غرور رفت.

دیتمن به KDKA در پیتزبورگ گفت:” من این تی شرت را از آمازون تهیه کردم و برای نشاندن لبخند به لبان افراد راهی رژه غرور شدم. شرکت کنندگان خوشحال در این فستیوال با دیدن تی شرت “آغوش رایگان پدر” بال در می آوردند.”

دیتمن روایت عکس جنجالی اش در حال در آغوش کشیدن مرد همجنسگرایی که والدینش او را در سن نوزده سالگی و به دلیل همجنسگرایی از خانه بیرون انداخته بودند را با مطبوعات به اشتراک گذاشت.

دیتمن گفت: “این مساله سی سال پیش رخ داده بود. به عنوان یک پدر نمیتوانم درک کنم.”

دیتمن که یکی از اعضای گروه Assisted Butler County نیز هست به CNN گفت: “ما سعی داریم نیازهای جامعه را شناسایی کنیم و جوابگوی این نیازها باشیم. ما با برچسب شروع نمی کنیم و یا با برچسب پایان نمی دهیم. ما سعی می کنیم کارهای خوبی در حق انسانیت انجام دهیم. “

او گفت که به محض اینکه خبر عملکرد او در رژه غرور منتشر شد، واکنش های زیادی از والدین هایی که با کار او موافق یا مخالف هستند، دریافت کرده است. او همچنین با انتشار پیامی در فیسبوک از پدران و مادران خواست که پذیرای فرزندان همجنسگرای خود باشند.

او نوشت: “والدین: تصور کنید که فرزند شما دچار چنان احساس رانده شدن و صلب محبتی از سوی شماست که حاضر است خود را در آغوش یک غریبه بیندازد وتنها چون آن غریبه تی شرتی به تن دارد که بر آن نوشته “آغوش پدرانه” زار بزند. به اعماق درد آنها فکر کن. سعی کنید عمق این زخم ها را تصور کنید. لطفا از آن دسته پدران و مادرانی نباشید که فرزند شما مجبور باشد دردش را بر شانه غریبه ایی زار بزند. “

منبع:

https://www.advocate.com/pride/2019/6/17/man-gives-free-dad-hugs-pride-asks-parents-accept-lgbtq-kids

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]ازفعالیت های ما حمایت کنید!
🔥59

درباره نویسنده مطلب

امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

Technologist & Human Rights Activist تکنولوژیست و فعال حقوق بشر