Featured Video Play Icon

شاهزاده ویلیام می گوید با همجنسگرایی هر یک از فرزندانش هیچ مشکلی ندارد.

به اشتراک بگذار:

شاهزاده ویلیام، در هنگام بازدید از خیریه جوانان دگرباش جنسی بی خانمان آلبرت کندی (آکت)،  به سوال خبرنگار در مورد احتمال همجنسگرایی هر یک از فرزندانش و واکنش او به این مساله پاسخ داد.

دوک کمبریج روز چهارشنبه (26 ژوئن) و در بزرگداشت پنجاهمین سالگرد شورش استون وال و همچنین برای افتتاح مرکز جدید این سازمان ازآن بازدید کرد.

حساب کاربری کاخ کنسینگنتون در این مورد نوشت: “در آستانه رژه سالانه غرور لندن، دوک کمبریج برای آشنایی با مسائل دگرباشان جنسی جوان بی خانمان وبررسی تاثیر مثبتی که سازمان آلبرت کندی از طریق اقدامات پیشگیرانه وسریع خود بوجود می آورد،از این سازمان بازدید کرد.”

ربکا انگلیش، خبرنگار سلطنتی روزنامه دیلی میل نیز، در مورد بازدید شاهزاده ویلیام و پاسخ های او به سوالات خبرنگار در توییتر نوشت.

ترس از “عکس العمل سیاسی”:
شاهزاده ویلیام به سوال خبرنگاردر مورد اینکه آیا او در صورت آشکارسازی یکی از فرزندانش به عنوان یک همجنسگرا، از او حمایت خواهد کرد، گفت: “اصلا مشکلی ندارم.”

با این حال، پاسخ او در در اینجا پایان نیافت. شاهزاده ویلیام در ادامه از ترس از “عکس العمل سیاسی” در رابطه با شرایط اجتماعی فرزندانش پرده برداشت.

او گفت: “من نگرانم، نه به این دلیل که آنها همجنسگرا هستند؛ من نگران واکنش دیگران، درک آنها از این مساله و اعمال فشار بر فرزندانم هستم.”

شاهزاره ویلیام و بانوی دوک کمبریج، کیت میدلتون، سه فرزند دارند – شاهزاده جورج، شاهزاده شارلوت و شاهزاده لوئیس.

شاهزاده ویلیام در طول زمان خود و در چشم عموم آشکارا درباره قلدری و حمایت از جامعه دگرباشان جنسی سخن گفته است. او در سال 2017، جایزه ستاره مشهورو حامی دگرجنسخواه، دگرباشان بریتانیا را به دست آورد و از این پلت فرم برای سخن گفتن در مورد قلدری استفاده کرد. او همچنین اولین عضو خانواده سلطنتی بود که در جلد مجله ی همجنسگرا حضور پیدا کرد.

او در سال جاری، از هانا گرف، سرباز ارتش بریتانیا با MBE قدردانی کرد، و او را به عنوان بالاترین درجه دار زن تراجنسی در ارتش بریتانیا انتخاب نمود.

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/prince-williams-fine-children-come-out/#gs.l6yp7g

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]

ازفعالیت های ما حمایت کنید!
🔥4
امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

تکنولوژیست و فعال حقوق بشر