اولین جشن غرور هوایی در بزرگداشت استون وال

به اشتراک بگذار:

روز گذشته، شرکت هواپیمایی تعطیلات ویرجین و ویرجین آتلانتیک جشن غرور را در ارتفاعات جدیدی جشن گرفتند. روز جمعه (28 ژوئن)، اولین پرواز غرور انگلیس، همزمان با جشن غرور جهانی سال 2019 در نیویورک و پنجاهمین سالگرد شورش های ستون وال با همکاری مجله Attitude جشن گرفته شد.

مسافران در یک پرواز شش ساعته و در ارتفاع 38000 پا، از برنامه های متنوع آیکون موسیقی برادوی و ستاره کیمی اشمیت شکست ناپذیر، ستاره تیتوس برگس، اجراهای ملکه های مبدل پوش، و DJ با مجموعه ای از آهنگ هایی که مسافران را به رقص آورد، لذت بردند.

جمعی از ستاره گان مشهور از جمله Courtney Act، ترانه سرای برنده جایزه گرمی، MNEK؛ ستاره رقصAJ Pritchard؛ مدل و فعال حقوق دگرباشان جنسی، مونرو برگدورف؛ گوینده تلوزیون، اسکارلت موفات و خواننده ی آهنگ رسمی غرور لندن، سارا آلتو در این جشن غرور هوایی شرکت داشتند.

از دیگر شرکت کنندگان این رویداد مهم، جانباز 80 ساله استون وال، تری سکوریا بود، که در شب شورش حضور داشته و هنوز هم در این مسافرخانه به عنوان یک متصدی کار میکند.

تیتوس برگز اظهار داشت: “اجازه بدهید کاملا دگرباش باشم -جشن غرور هوایی ویرجین یک رویداد به یاد ماندنی است. در طی پرواز بر فراز اقیانوس اطلس، برخی از آهنگ های مورد علاقه ام را برای سیصد دگرباش جنسی مسافر این پرواز و این جشن خواهم خواند. و این یک افتخار واقعی است. و من مطمئنا بهتریهای شهر نیویورک را در روزهای آینده به شما نشان خواهم داد”.

جودی هارش، دی جی و یکی از میزبانان این جشن غرور هوایی، گفت: “این پرواز به شکل باور نکردنی انرژی مثبت داشت و یک مهمانی واقعی در آسمان بود. . وصل کردن مردم از طریق موسیقی، بهترین کاری است که میشود حتی در ارتفاع 38000 پایی انجام داد.”

مارک اندرسون، رهبر جهانی گروه دگرباشان جنسی Virgin Group، افزود: “ویرجین مدتهاست که از حقوق دگرباشان جنسی حمایت میکند وامسال ما می خواستیم چیزی بیشتر و بهتر از همیشه ارائه دهیم. بسیار مهم است که ما همچنان کارکنان و مشتریان دگرباش جنسی مان را به رسمیت بشناسیم. ما تمایل داریم که این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.”

در همین حال، فرد دیکسون، رئیس و مدیر عامل شرکت NYC & Company، اظهار داشت: “جشن های غرور در شهر نیویورک در راه است و ما منتظر ادامه این مهمانی غرور هوایی که از پرواز مشهورغرور ویرجین شروع شد، در نیویورک هستیم. همانطور که برای رژه غرور فردا در نیویورک آماده میشویم، پنجاهمین سالگرد شورش استون وال را، به عنوان منعکس کننده راه طولانی که طی کرده ایم و نیز لحظه تاریخی در جنبش دگرباشان جنسی دنیا، بزرگ خواهیم داشت.”

عکس ها و مطالب بیشتر در مورد این رویداد در زیر آمده است:

mc_virgin_plane_028
Virgin Atlatnic Pride Flight 2019
mc_virgin_plane_007
mc_virgin_plane_040
mc_virgin_plane_061
titus_noisy
mc_virgin_plane_069
previous arrow
next arrow
mc_virgin_plane_028
Virgin Atlatnic Pride Flight 2019
mc_virgin_plane_007
mc_virgin_plane_040
mc_virgin_plane_061
titus_noisy
mc_virgin_plane_069
previous arrow
next arrow

منبع:

https://attitude.co.uk/article/in-pics-lgbtq-stars-take-to-the-skies-for-virgins-first-ever-pride-flight-marking-50-years-since-stonewall-1/21287/

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]

ازفعالیت های ما حمایت کنید!
🔥26

درباره نویسنده مطلب

امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

Technologist & Human Rights Activist تکنولوژیست و فعال حقوق بشر