اولین رابطه همجنسخواهانه در برنامه اولین دیدار

افراد زیادی با شرکت در برنامه “اولین دیدار” و با اظهار روایات و رویایشان ازدیدار نیمه گمشده شان در این برنامه تلوزیونی،  در طی سالهای متمادی، تماشاگران زیادی را به پای تلوزیون ها کشیده اند.

و اخیرا، در آخرین تلاش برای نشان دادن اینکه عشق به هزاران شکل شگفت انگیز وارد زندگی افراد میشود، برنامه “اولین دیدار” ایرلند داستان عشق همجنسخواهانه ایی را به زبان اشاره پخش کرد.

جان چارلز که ناشنواست به این برنامه تلوزیونی گفت که برای او پیدا کردن نیمه گم شده زندگی اش به دلیل مشکل شنیداری اش کار مشکلی بوده است.

به نظر میرسد که روزهای سخت دیدار نیمه گم شده اش با دیدار استفان، مردی که دارای توانایی شنوایی عادی بوده اما به زبان اشاره مسلط است به پایان رسیده است. این دو در این برنامه تلوزیونی به یکدیگر معرفی شدند.

جان چالرز اظهار کرد که او در گذشته اغلب در ارتباط با نیمه گم شده احتمالی اش از استفاده از پیامک خودداری میکرده است، چرا که بر این باور است که ارسال پیامک میتواند لایه جدیدی از موانع را در ارتباط رمانتیک در حال شکل گیری اضافه کند.

این مساله مشخصآ در ارتباط جان با استفان که با دارا بودن قدرت شنوایی کامل، به زبان اشاره مسلط است، مشکل محسوب نمیشد.

پس از اینکه جان و استفان با دیدار دوباره موافقت کردند، بینندگان این برنامه تلوزیونی مشتاق دیدن موففیت این آشنایی بودند. هرچند این داستان عاشقانه پایان خوشی نداشت. جان چارلز به بینندگان گفت که وی و استفان دیگر یکدیگر را ملاقات نمیکنند. او از بینندگان برنامه برای حمایت از حضورش در این برنامه تشکر کرد.

حضور جان و استفان در این برنامه افق و امیدی تازه برای دربرگیری در این برنامه محبوب تلوزیونی رقم زد.

منبع:

http://www.pinknews.co.uk/2018/01/31/first-dates-have-aired-the-first-same-sex-date-carried-out-in-sign-language/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *