حمایت مالی از فعالیت های ما

به اشتراک بگذار:

مرکز عالی بین المللی حقوق بشر متعهد به حمایت و ارتقای حقوق بشر در سراسر جهان است.

برای اینکه کاملا مستقل بمانیم، ما درخواست بودجه نمیکنیم و از ابتدا تاکنون به صورت داوطلبانه کار کرده ایم. با این حال، زمان آن فرا رسیده است که برای حفظ حضور و کار آنلاین و مستمرمان از کسانی که به لزوم احقاق حقوق بشر “برای همه” و عاری از فساد باور دارند، دعوت کنیم که از فعالیت هایمان حمایت کنند.

مبلغی که ما صرف فعالیت هایمان می کنیم در مقایسه با هر فرد، گروه، وب سایت یا سازمانی که ادعا می کند کاری انجام می دهد که حتی نزدیک به تخصص و فراگیری فعالیت های ما نیست، بسیار ناچیز است.

بسیاری از این افراد،گروه ها و به اصطلاح سازمان ها، سالیانه برای دریافت صدها هزار دلار برای اجاره محلی به عنوان دفتر کار، خرید سخت افزارهای غیر ضروری، استخدام کارکنان بدون تخصص، پرداخت هزینه های غیرضروری مانند هزینه سفر به کنفرانس ها و رویدادها، پرداخت هزینه سفر افراد برای شرکت در رویدادهایشان، صرفا برای “بزرگ و پر تعداد بودن نشان دادنشان”، درخواست می دهند. و همه اینها و در نهایت برای پر کردن جیب های خالی است که در غیر این صورت “خالی” می ماند و وارد کردن صدماتی است که تاریخ اجباری مان را رقم زده است.

این گونه افراد، گروه ها و به اصطلاح سازمان ها گزارش های غلط میدهند و یا اصلا گزارش نمیدهند. فعالیت هایشان عوام فریبانه و در مرزهای تضمین شده ایی است که منابع مالی و وابستگی های سیاسی آنها را تهدید نکند. این عملکرد مملو از فساد، بی سوادی و توحش، ریشه چیزی است که آنرا در متن قانون بین المللی، قلب حقیقت در دادگاه قتل نفس در حقوق بشر مینامند که طی مراحلی و پس از احراز همه جزئیات از باندها و تشکل های زیرساخت، به اشد مجازات محکوم میشوند.

در حالی که ما شما را به کمک های مالی کوچک یا بزرگ به فعالیت هایمان دعوت میکنیم، شدیداً شما را از مشارکت و حمایت مالی از این افراد، گروه ها و به اصطلاح سازمان ها که زیر نقاب حقوق بشر جان و مال و سرنوشت و ناموس و هستی افراد و نسل ها را به نابودی میکشند منع میکنیم.

.اگر تصمیم دارید به ما کمک کنید، لطفاً با ما تماس بگیرید

شما همچنین میتوانید از قابلیت پرداخت آنلاین در زیر استفاده کنید.

بسته طلایی حمایت مالی از دارما و مارتیا
$100.00


بسته نقره ایی حمایت مالی از دارما و مارتیا
$50.00


بسته برنزی حمایت مالی از دارما و مارتیا
$20.00


ازفعالیت های ما حمایت کنید!
🔥33

درباره نویسنده مطلب

امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

Technologist & Human Rights Activist تکنولوژیست و فعال حقوق بشر