کانادا: منع پلیس از شرکت در رژه غرور لندن در یونیفرم

جشن غرور شهر لندن در انتاریو، به افسران پلیس اجازه حضور در رژه غرور با یونیفرم و یا با وسایل نقلیه پلیس، را نداد.

Anthea Fordyce افسر پلیس لزبین در مورد عدم توانایی اش از پوشیدن یونیفرم در رژه غرور شهر لندن در انتاریو در تاریخ 29 جولای، دل شکسته است.

جشن غرور لندن رژه سالانه خود را در امتداد خیابان کوئینز برگزار کرد. در این روز، شرکت کنندگان در رژه غرور با راهپیمایی درخیابان های شهر در جنوب غربی انتاریو، خود واقعی خود را جشن گرفتند.

با این حال، در اوائل سال جاری، جشن غرور لندن طی بیانیه ایی اعلام کرد که مأموران پلیس تنها می توانند بدون لباس پلیس در رژه شرکت کنند. این بیانیه بر اینکه آنها همچنین مجاز به استفاده از وسایل نقلیه پلیس در این رژه نخواهند بود، تاکید کرد.

سیاست عدم استفاده از یونیفرم برای ایجاد یکنواختی:
دلیل این تصمیم جشن غرور لندن، شمول پذیری با ایجاد یکنواخنی و حذف موانع اضافی برای شرکت کنندگان ذکر شده است.

اندرو روسر، رئیس جشن غرور لندن گفت: “پس از چندین نشست و یک جلسه برای شنیدن نظر جامعه دگرباشان در اوایل سال جاری، متوجه نگرانی اعضاء از حضور گسترده پلیس در یونیفرم در رژه سالانه لندن شدیم.”

این ممنوعیت موجب گفتگوهای زیادی شد. جان پاره، رئیس پلیس لندن، گفت که افسران او در هر صورت در رژه شرکت خواهند کرد، هرچند که ناامیدی شان را از این تصمیم پنهان نخواهند کرد.

او می گوید: “اعتراف میکنم که از اینکه ما نمی توانیم لباس خود را بپوشانیم، کمی ناامید هستم. اما من هدف جشن غرور را درک میکنم. رژه غرور بر شمول همه چیز و همه کس تاکید دارد.”

تغییر در رویکرد پلیس نسبت به 50 سال پیش:

کونستبل فوردیس که اهل جمهوری ایرلند است، سرخوردگی خود از این تصمیم را اعلام کرد. فوردیس همسرش را، که او هم یک افسر پلیس است، در طول دوره آموزشی پلیس در انگلیس ملاقات کرد و گفت که آنها در مراسم های بسیاری حضور داشته اند.

فوردیس در مصاحبه ای در 27 ژوئیه با رادیو CBC گفت: “ما در رژه های غرور در سراسر جهان شرکت کرده ایم و همیشه پلیس بخشی از آن بوده است.”

او همچنین گفت: “افراد می دانند که رویکرد ما نسبت به 50 سال پیش تغییر کرده است؛ ما اکنون دارای سرویس پلیسی هستیم که از ما حمایت می کند، و خود مشوق شمول و برابری است. ”

برای فوردیس و تعداد زیادی از افسران – جشن غرور لندن –  فرصتی برای جشن گرفتن است. علاوه بر این، او به اینکه اشتیاق افسران به شرکت در رژه، نشان حمایت پلیس از جامعه دگرباشان است، اشاره کرد.

وی افزود: “من فقط امیدوارم که بتوانیم از این نا امیدی عبور کنیم و به روی ایجاد روابط حسنه کار کنیم.”

GSN برای نظرات بیشتر به رژه غرور لندن رفته است.

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/uniform-gay-policewoman-pride-london-ontario/#gs.uBt20UA

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

Open in Spotify

از فعالیت های ما حمایت کنید:

[accept_stripe_payment name=”حمایت مالی از دارما و مارتیا” currency=”SEK” button_text=”از فعالیت های شما ممنونیم.”]

امتیازدهی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.