همکاری GLAAD با 5050 تا 2020 برای شمول تراجنسی ها در هالیوود

اکنون زمان ورود تراجنسی ها به هالیوود است. GLAAD و 5050by2020، تحت پروژه Time’s Up برای ورود بیشتر و نمایش بهتر از تراجنسی ها به روی صفحه نمایش سینما همکاری میکنند. این ابتکار عمل بعد از انصراف ریچارد اسکارلت یوهانسون از ایفای نقش به عنوان یک مرد تراجنسی در Rub and Tug صورت گرفته است.

این دو سازمان، در این همکاری نامه ایی سرگشاده در نسخه این ماه مجله Variety منتشر کرده و از هالیوود خواستند که در زمینه انتخاب بازیگران بهتر عمل کند. این نامه شامل آمار خودکشی و خشونت علیه تراجنسی هاست. این دو سازمان، همچنین از انتشار Transform Hollywood، کتاب راهنمایی از GLAAD و 5050by2020 که به فیلم سازان ساخت فیلم های تراجنسی پذیر را آموزش میدهند، خبر دادند.

در این نامه آمده است: “ما معتقدیم که وقتی به تراجنسی ها توانایی کمک به فرهنگ سازان برای ساختن داستان هایی معتبر از روایت آنها داده میشود، این مساله موجب بهبود چگونگی رفتار ما با یکدیگر در دنیای واقعی میشود. آمار منفی فوق الذکر به بخشی از تاریخ ما تبدیل خواهد شد، اما نه ما در حال حاضر. بیایید با یکدیگر همکاری کنیم تا جهانی زیبا، متنوع و فراگیر که در آن تراجنسی ها به طور کامل به عنوان انسانهای برابر پذیرفته شده اند، بسازیم”.

این نامه سرگشاده توسط بیش از 45 امضا از کسانی که در صنعت سینما دستی دارند، از جمله JJ Abram در  Bad Robot  Ava DuVernay در Array Alliance و Productions Ryan Murphy امضاء شده است.

همچنین در این شماره از مجله Variety، اولین میزگرد بازیگران تراجنسی ارائه شده است. شرکت کنندگان این میزگرد استعدادهای درخشان تراجنسی در سینما از جمله Laverne Cox، Trace Lysette و Chaz Bono هستند.

منبع:

https://www.out.com/news-opinion/2018/8/07/glaad-teams-5050by2020-trans-inclusion-hollywood

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

Open in Spotify

از فعالیت های ما حمایت کنید:

[accept_stripe_payment name=”حمایت مالی از دارما و مارتیا” currency=”SEK” button_text=”از فعالیت های شما ممنونیم.”]
امتیازدهی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.