احتمال گنجانده شدن شخصیت پزشکی دوجنسگرا در سریال Grey’s Anatomy

روز پنجشنبه گذشته (27 سپتامبر) ، فصل جدیدی از سریال Grey’s Anatomy با دو قسمت از نوآوری های پزشکی و پزشکان جذاب با یونیفرم های آبی آغاز شد.

پس از 15 فصل، این سریال دارم پزشکی خلق شده توسط  شوندا ریمز، مثل همیشه از خط مشی نمایندگی دگرباشان جنسی پیروی میکند. سری جدید، دکتر نیکو کیم در بیمارستان سیاتل، را به عنوان نخستین شخصیت جراح آشکارا همجنسگرای این سریال معرفی میکند. اما طرفداران ممکن است متوجه اشاره سریال به دوجنسگرایی یکی دیگر از شخصیت های پزشک مرد شده باشند. و شخصیت دکتر کیم، توسط الکس لندی نقش آفرینی میشود.

در سکانسی از سریال، یکی از کارآموزان، پزشک دست و پا چلفتی، لوئی اشمیت، که با نام “عینک” نیز شناخته می شود، به دکتر کیم به طریقی که جای شک باقی نمگذارد، واکنش نشان می دهد. اشمیت که توسط جیک بورلی نقش آفرینی میشود، با دیدن کیم برای اولین بار نفس اش بند می آید و ما نمی توانیم او را سرزنش کنیم. بعد از آن، در صحنه ایی در اتاق عمل و در حال جراحی یک بیمار، اشمیت، کیم را در حال نگاه کردن به خودش میبیند و ناگهان دوباره دچار تنفس تنگی می شود. دکتر دیگری می گوید: “شما در اکنون در اتاق با فشار بالا هستید، دلیل نفس تنگی ات همین است.”

اشیمیت که پیشتر با دکتر جی ویلسون در رابطه بوده است، به دیگر شخصیت های زن داستان علاقه زیادی نشان میدهد. در صورت تایید، دکتر اشمیت دومین دکتر رسمآ دوجنسگرا سریال پس از دکتر کلی تورس که توسط سارا رامیرز نقش آفرینی میشد و در زندگی واقعی نیز دوجنسگراست، خواهد بود.

در پایان قسمت دوم ، گروه پزشکان به بار مورد علاقه شان در نزدیکی بیمارستان می روند. پس از یک روز سخت در اتاق عمل، دکتر کیم با دادن آبجو به دکتر اشمیت، به او می گوید که او می تواند برای دور دوم پرداخت کند.

تماس مختصر دست های آنها، با قفل شدن چشمان دو پزشک همراه میشود. طرفداران ABC به خوبی این نوع ازلحظات الکتروشیمیایی و معنی شان را می شناسند و میدانند که به چه سمتی میروند.

اکنون فقط باید منتظر بمانیم و امیدواریم هیچ کدام از این دو شخصیت، در وضعیتی فاجعه آمیز و غیرمنتظره جان خود را از دست ندهند.

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/greys-anatomy-reveals-another-doctor-might-be-bisexual-and-were-here-for-it/#gs.8HhV1g0

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

Open in Spotify

از فعالیت های ما حمایت کنید:

[accept_stripe_payment name=”حمایت مالی از دارما و مارتیا” currency=”SEK” button_text=”از فعالیت های شما ممنونیم.”]

امتیازدهی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.