شمول شخصیت مبدل پوش راجا در کارتون سیمپسون ها

راجا، هنرمند مبدل پوش در کنار ما رو در قسمت جدید The Simpsons، ظاهر خواهد شد. شب گذشته (20 اکتبر)، فصل سوم این مجموعه کارتونی که برنده جایزه  hit-reality است، این خبر را در کنار عکسی از این شخصیت کارتونی که توسط مت گروینینگ طراحی شده است، در اینستاگرام اعلام کرد.

راجا در این پیام نوشت: “من اینجا هستم و باعث افتخارم است که حضور کیمیایم را #theSimpsons اعلام کنم! نمی توانم غروری که از این دعوت دارم را وصف کنم. این قسمت در روز 18 نوامبر، با مهمان ویژه rupaulofficial پخش خواهد شد. بهترین قسمت این ماجرا این است که در سکانسی با هومر ظاه  میشوم. هرگز فراموش نمیکنم که چقدر، در حالیکه باران بر پیاده رو خارج از استودیو میبارید، از خوشحالی گریه کردم.”

اشک شوق:

راجا گفت: “سیمپسونها بخش بزرگی از دوران کودکی من بود. دعوت به ایفای نقش در یکی از قسمت های این مجموعه، سورئالیستی و دیوانه کننده بود.”

رجا با همسرش ازدواج می کند:
راجا، در اواخر سال گذشته با یک دوست پسرش، رایان ترنر که برای یکسال با او در رابطه بود، در مراسمی کوچک ازدواج کرد.

راجا به Hornet گفت: “ما در دفتر اسناد رسمی شهر ازدواج کردیم. همه چیز به سرعت رخ داد. ما مدت ها پیش تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم – ما تقریبآ از اول میدانستیم که می خواهیم با یکدیگر ازدواج کنیم. ما فقط یک روز تصمیم گرفتیم، “بگذار این کار لعنتی را انجام دهیم. بنابراین محلی را برای ثبت قانونی ازدواج پبدا کردبم و همه فرم ها را پر کردیم، و سپس تصمیم گرفتیم که این کار را بلافاصله انجام دهیم.  به نظر میرسید که عجله داریم، اما چیزی بود که باید انجام میشد. از آن گریزی نبود. و ما ازدواج کردیم.”

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/raja-simpsons/#gs.Pmbp6ik

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

Open in Spotify

امتیازدهی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.