جنجالی شدن عکس های عروسی زوج همجنسگرای هندی در نیویورک

به اشتراک بگذار:

آخر هفته ایی که گذشت، یک زوج زیبای هندی همجنسگرا با فرهنگ های یکدیگر و با همدیگر در شهر نیویورک ازدواج کردند.

جشن عروسی مارتین و آمیت، روز 20 اکتبر در سیپریانی، یکی از اماکن لوکس شهر نیویورک برگزار شد. به دلیل بزرگی این جشن عروسی، بسیاری از بلوک های وال استریت بسته شد. این زوج با اسب های پر از تزئین وارد مجلس شدند. 300 مهمان ویژه ازدواج این زوج را در منهتن جشن گرفتند.

مارتین و آمیت به Gay Star News گفتند: “جشن عروسی مان باور نکردنی بود. پر زرق و برق دار، آسمانی و شگفت انگیز.”

هشت سال پیش، مارتین و آمیت از طریق یک دوست مشترک در فیسبوک با هم آشنا شدند. در سپتامبر 2014، این زوج حساب مشترک اینستاگرمی را با شناسه کاربری “thefashionablecouple” ایجاد کردند. در این حساب کاربری، آنها عشق، مد و مطالبی در مورد ماریا کری را به اشتراک گذاشته اند.

این دو مدت طولانی است که به فرهنگ یکدیگر علاقمندند و تلاش کردند که این مساله را به جشن عروسی شان بیاورند.

آنها گفتند: “ازدواج دو فرهنگ به اندازه ازدواج ما مهم بود، چرا که هر دوی ما به هویتی که با آن رشد کرده ایم، اهمیت میدهیم. ما هر دو فرهنگ یکدیگر را مثل فرهنگ خودمان پذیرفته ایم و درک کرده ایم.”

شش هفته پیش، دادگاه عالی هند طی حکمی همجنسگرایی را که بر اساس بند 377 قانون مجازات دوران استعمار این کشور جرم انگاری میشد، جرم زدایی کرد. صدور این حکم در هند با جمعیتی بالغ بر 1.3 میلیارد و جامعه دگرباشان جنسی با جمعیت 78 میلیون نفر، اقدامی تاریخی بود.

قضات در این حکم گفتند: :بند 377 خلاف قانون اساسی است.” آنها همچنین گفتند که این قانون، حق حفظ حریم خصوصی را نقض کرده است.

مارتین و آمیت گفتند: “جرم زدایی همجنسگرایی در هند، چند هفته قبل از عروسی ما به آن قدرت خاصی بخشید. این حکم، یکی از مجموعه وقایع جهانی است که برای پذیرش و صلح برای جامعه دگرباشان جنسی صادر شد.”

اما این زوج از جشن عروسی شان چه خاطره ایی دارند؟

مارتین و آمیت گفتند: “جشن عروسی ما پر از عشق، پذیرش و تعداد زیادی از آهنگ های ماریا کری بود. آن شب قطعآ، بهترین شب زندگی ما بود.”

عکس های این جشن عروسی را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/gay-interfaith-couples-indian-wedding-in-new-york-city-photos-go-viral/#gs.2Q4ukwE

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]

ازفعالیت های ما حمایت کنید! 🔥19
امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

تکنولوژیست و فعال حقوق بشر