انتقام نهایی: بازیگر همجنسگرا SNL جف شسنز همجنسگراستیز را به آلاباما بدرقه کرد.

به اشتراک بگذار:

هنگامی که از اعضای کابینه ترامپ صحبت میشود، ممکن است هیچ کدام ازنفرت انگیز از جف سشنز، دادستان کل اخراج شده وجود نداشته نباشد. او اداره آموزش و پرورش را به حذف راهنمایی های محافظتی برای کودکان تراجنسی از سرفصل درسی مدارس تشویق کرد، وکیل هایش را وادار کرد که از تبعیض علیه همجنسگرایان در محل کار پذیرفته است، برای حذف تراجنسی ها، با نقض حقوق شان تلاش کرد، او با همکاری جمهوریخواهان برای ممانعت از رای دادن گروه های در اقلیت تلاش کرد، و شاید بدتر از همه، کودکان مهاجر را از خانواده های خود جدا کرده و آنها را زندانی کرد.

بنابراین، اگر چه ترامپ او را برای هر یک از جنایات فوق الذکر اخراج نکرد و در عوض او را به دلیل عدم حمایت از او در پروندۀ ویژه دادگستری برای بررسی تلاش های آشکار کارزار انتخاباتی اش برای سرقت انتخابات 2016 (که با توافق با روسیه انجام شده بود) اخراج کرد – اخراج او موجب خوشحالی اکثر دگرباشان جنسی شد. این خوشحالی به وضوح در برنامه آخر هفته (شنبه SNL با کت مک کینون، ستارۀ لزبین و ستاره سابق هالیوود و حمله او به دادستان کل سابق احساس شد.

مک کینون با ارائه تصویری نژادپرست و همجنسگراستیز و موجودی شبیه انسان، او را به آلاباما (جایی که کرسی او در مجلس سنا اکنون توسط دموکرات ها تسخیر شده است) بدرقه کرد. به SNL و مک کینون برای یادآوری هشدار کروتا اسکات کینگ به سنا هشدار داد که سشنز را سی سال پیش برای احراز کرسی مقام قاضی فدرال بیش از حد نژادپرست دانست، آفرین میگوییم. صد آفرین به شما برای تمسخر مایک پنس برای تحریک پذیری جنسی اش با فانتزی “همجنسگرایان و قفس.”

این قسمت از SNL را در زیر میتوانید تماشا کنید:

منبع:

https://www.advocate.com/television/2018/11/11/ultimate-revenge-snl-gay-woman-humiliates-antigay-jeff-sessions?utm_source=social&utm_medium=facebook&utm_campaign=television&utm_term=comedy&fbclid=IwAR2GD-xdZ1MOmtObBXAy4lCGfP0vXCr34tyo593zzwTucy7tydAqZQKhknI

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/user/1121544742/playlist/4JnNyUCoadN0GKdQ8OMTf7?si=2Hgk3EFBRsKDo2QeHMB4bQ”/]

ازفعالیت های ما حمایت کنید! 🔥11
امتیازدهی:
به اشتراک بگذار:

Nadia Zabehi

تکنولوژیست و فعال حقوق بشر