حمایت تیلور سویفت از ماه غرور دگرباشان جنسی

روز اول ماه ژوئن تیلور سویفت در بزرگداشت و حمایت از ماه غرور، کمک مالی سخاوتمندانه ایی به GLAAD کرد. کمک مالی سویفت در جهت فعالیت های فعلی GLAAD برای انعکاس روایات دگرباشان جنسی و همچنین ایجاد کمپین هایی که علیه افزایش روزافزون نفرت و تبعیض ونیز تسریع در پذیرش دگرباشان جنسی صرف خواهد شد.

سوئیفت همچنین در نامه ایی فصیح به سناتور لامار الکزاندر، سناتور ایالات تنسی، از او خواست تا از قانون برابری، که دگرباشان جنسی آمریکایی را از تبعیض در زمینه اشتغال، مسکن و سایر امکانات عمومی محافظت می کند، حمایت کند. او در متن این نامه، با آرزوی ماه غرور و افتخار سرشار از شادی برای همه، دیگران را به نوشتن نامه به سناتورهای ایالت محل اقامتشان تشویق کرد.

قانون برابری در اوائل ماه جاری به تصویب مجلس نمایندگان رسید، اما مجلس سنا هنوز به آن رای نداده است. در حال حاضر، دگرباشان جنسی آمریکایی در 26 ایالت از محافظت قانونی علیه اشکال مختلف تبعیض و جرائم ناشی از تنفر برخوردار نیستند.

GLAAD در پیامی در اینستاگرام ازحمایت تیلور سویفت تشکر کرد.

سارا کیت الیس، رئیس جمهور و مدیرعامل GLAAD گفت: “تیلور سویفت همچنان به استفاده از پلت فرم خود برای مبارزه با تبعیض و شکل دهی به جهانی که در آن هر کس میتواند هر طور که دوست دارند، زندگی کنند، ادامه میدهد. GLAAD از این کمک مالی در حمایت از تلاش های تبلیغاتی ما و ادامه فعالیت مداوم برای سخن گفتن در مورد آنچه منصفانه، درست، و الگویی جامع است، بسیار سپاسگزار است. درفضای سیاسی و فرهنگی امروز، ما به متحدان بیشتری مانند تیلور برای تضمین حمایت مثبتاز دگرباشان جنسی نیاز داریم. “

تک آهنگ فعلی سویفت “من” برداشتی از روایت برندن اوری، که در سال 2018 به عنوان همه جنسگرا آشکارسازی کرد، است.

او در شنبه شب گذشته در فستیوال وانگو تانگو در کالیفرنیا، در بزرگداشت ماه غرور، درباره اهمیت عشق سخن گفت وهوادارنش را به امضاء نامه تهیه شده توسط وی در حمایت از قانون برابری به مجلس سنا شد. در عرض 2 روز، این نامه توسط بیش از 100،000 نفر بار امضاء شده است. درخواست را میتوانید اینجا ببینید.

در اوایل امسال سویفت به پروژه برابری تنسی، در حال اجراء توسط یک گروه مستقر در نشویل که برای شکست دادن شش طرح دگرباش ستیز، به نام “Slate of Hate” در حال بررسی توسط مجلس قانونگذاران فعالیت میکنند، کمک مالی کرد. این گروه به عنوان بخشی از کار خود، حمایت بیش از 100 رهبر مذهبی در محکوم کردن این شش طرح را جلب نمودند. سوئیفت در نامه ایی به این سازمان نوشت: “من از کارهایی که انجام می دهید خیلی الهام می گیرم، به ویژه در سازماندهی دعوی اخیر رهبران مذهبی تنسی، در برابر “Slate of Hate” در مجلس قانونگذاری ما. “

در اکتبر سال 2018، سویفت در پیامی پرشور و افشاگرانه در اینستاگرام در مورد پیشینه دگرباش ستیزی ارشا بلکبرن، نماینده کنگره تنسی، درست در دوران کارزار انتخاباتی او برای نمایندگی مجدد در کنگره نوشت. او نوشت: “من به مبارزه برای حقوق دگرباشان جنسی اعتقاد دارم و هر گونه تبعیض بر اساس گرایش جنسی یا جنسیت را اشتباه میدانم. من معتقدم که نژادپرستی سیستماتیکی که ما هنوز در این کشور نسبت به رنگین پوستان می بینیم وحشتناک، غم انگیز و شایع است. من نمی توانم به کسی که مایل به مبارزه برای عزت همه آمریکایی ها، بدون توجه به رنگ پوست، جنسیت و کسی که عاشق اش هستند، نیست رای دهم. “

تیلور سویفت پیشتر در حضوری غیر مترقبه در 27th Annual GLAAD Media Awards در سال 2016،جایزه Stephen F. Kolzak را به روبی رز تقدیم کرد. هر سال جایزه Stephen F. Kolzak GLAAD به دگرباش جنسی که تفاوت قابل توجهی در ارتقاء پذیرش دگرباشان جنسی ایجاد کرده است، ارائه میشود.

منبع:

https://www.glaad.org/blog/taylor-swift-honors-pride-month-donating-glaad-and-urging-senate-support-equality-act

ما همه جا هستیم آزاد و برابر:

در حین خواندن مقاله، به آهنگ های رنگین کمانی گوش کنید.

شما میتوانید همچنین، آهنگ های مورد علاقه تان را به این لیست اضافه کنید:

Open in Spotify

امتیازدهی: